EDUKACJA

Naszym wychowankom zapewniamy możliwość nauki i aktywnego wypoczynku. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna prowadzi zajęcia w oparciu o nasz autorski program  „Edukacja w Dolinie Popradu”, realizowany w formie sześciodniowych śródrocznych turnusów wspierających i uzupełniających kształcenie oraz umożliwiających młodym ludziom poprawę kondycji psychofizycznej i odbudowanie relacji w grupie rówieśniczej, w atrakcyjnym   turystycznie i bogatym przyrodniczo zakątku Beskidu Sądeckiego

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

WYPOCZYNEK

Wypoczynek, zabawa i relaks to elementy nierozerwalnie związane z pobytem w naszej placówce. Gry i zabawy organizowane na świeżym powietrzu lub w hali sportowej są dostosowane do wieku i kondycji uczestników. Wieczorne dyskoteki, ogniska z pieczeniem kiełbasek, kuligi letnie i zimowe organizowane podczas pobytu zapewnią odpowiedni relaks i oderwanie od obowiązków dnia codziennego.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

SPORT

Dla grup sportowych oferujemy możliwość treningów w hali sportowo – widowiskowej, boisku piłkarskim i krytej pływalni. Naturalne ukształtowanie terenu daje doskonałe warunki do uprawiania kolarstwa górskiego, szosowego i biegów terenowych. W okresie zimowym, stacja narciarska Ryterski Raj zapewnia doskonałe warunki dla początkujących i zaawansowanych narciarzy.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

TURYSTYKA

Położenie Rytra w przełomowej części doliny Popradu i sercu Beskidu Sadeckiego sprawia, że jest to doskonała baza wypadowa na szlaki turystyczne, pasmem Jaworzyny i Radziejowej. Na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego przygotowana została ścieżka dydaktyczna Rogasiowy Szlak opracowana w kilku stopniach trudności. Ścieżka edukacyjno – przyrodnicza, nawiązuje do bajki Marii Kownackiej „Rogaś z Doliny Roztoki”. Dolina Popradu, to niezapomniane krajobrazy o każdej porze roku i uzdrowiska słynące z wód mineralnych. Okazją do krótszych wypadów po najbliższej okolicy są ruiny zamku z XIII w., elektronie wiatrowe, bunkier z okresu II wojny światowej i most nad Głębokim Jarem.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

Rezerwacja

Do pobrania

Kontakt