O nas

Dom Wczasów Dziecięcych w Rytrze jest niepubliczną placówką oświatową zapewniającą opiekę i wychowanie uczniom w okresie pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania w roku szkolnym oraz w okresie ferii i wakacji. Zapewniamy warunki do realizacji zadań dydaktycznych i aktywnego wypoczynku.
Wychowankowie naszej placówki odpoczywają w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Rytro jest doskonałą bazą wypadową do wszystkich zakątków Beskidu Sądeckiego. Prowadząc nasze zajęcia, wykorzystujemy walory turystyczne i przyrodnicze Sądecczyzny. Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i specjalistów w dziedzinie edukacji ekologicznej.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy 31 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych wyposażonych w łazienki , świetlicę wyposażoną w sprzęt audiowizualny wraz z nagłośnieniem oraz obiekty sportowe i rekreacyjne, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie naszej placówki. To wszystko zapewnia możliwość realizacji programów edukacyjnych, sportowych i aktywnych form wypoczynku przez cały rok.

Do zobaczenia w Rytrze

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

Rezerwacja

Do pobrania

Kontakt